ANETAVLE
Slektstre ANETAVLE Navnesøk

Tilbake Hjem Opp Neste


Anetavle for André Eidskrem

Anenr.  Navn                                               Født                Død
-------------------------------------------------------------------------------------
Første generasjon
     1  André Eidskrem                                21 MAR 1970                    
Annen generasjon
     2  Egil Eidskrem                                  2 NOV 1945                    
     3  Anne Ratvik                                   18 DEC 1946                    
Tredje generasjon
     4  Karsten Theodor Eidskrem                      15 MAR 1917          8 NOV 2006
     5  Bergliot Marie Eliassen                       30 JUN 1914         25 FEB 1998
     6  Arne Ratvik                                   11 JUN 1915                1963
     7  Bergljot Støylen                              27 AUG 1920          9 FEB 2005
Fjerde generasjon
     8  Peder Trygve Pedersen Eidskrem                       1896            ABT 1955
     9  Inga Paula Knutsdatter Vemø                          1893                1946
    10  Edvard Eliassen                                  ABT 1870            ABT 1917
    11  Kristine Honningsø                                   1880                1941
    12  Peder Ratvik                                  16 APR 1887            AUG 1943
    13  Anna Hammervold                                5 JAN 1891                1983
    14  Ole Johan Støylen                                                            
    15  Signe Margrethe Henriette Pedersen                                           
Femte generasjon
    16  Peder Eidskrem                                       1863                    
    17  Gunni Arnesdatter Ostigard                           1864                    
    18  Knut Andreas Larsen Vemøy                            1867                1959
    19  Joakime Lovise Bretanusdatter Vadset                 1867                1949
    20   Søvik                                                                       
    22   Honningsø                                                                   
    23   Ane                                                                         
    24  Petter Ratvik                                                                
    25  Marta Rørstad                                                                
    26  Ola Hammervold                                                               
    27  Karen Dyvik                                                                  
    28  Karl Johan Olsson Støylen                                                    
    29  Berte Johanne Rekkedal                               1841                    
Sjette generasjon
    32  Sæmund Eikrem Gossen                                                         
    33  Karen Marije Pedersdatter Hollingen                                          
    34  Arne Østigård Reitan                                 1846                    
    35  Marit Torund Eresfjord                         3 FEB 1847                    
    36  Lars Emanuel Knudsen Lille Engeset                   1830                1913
    37  Iverine Marta Paulsdatter Vemø                       1832                1915
    38  Bretanus Elias Pettersen Vadset                      1836                1924
    39  Agnete Marie Jakobsen Slettebakk                     1843                1907
    50  Peder Jonsøn Bjerke                                  1812                    
    51  Anne Ingeborg Knutsdatter Rørstad                    1817                    
    56  Ola Støylen                                          1813                    
    58  Ola Andreas Rasmussen Sæbø                           1811                1847
    59  Berte Oline Torbjørnsdatter Rekkedal                 1807                    
Syvende generasjon
    68  Ådne Østigård Eikesdal                               1821                    
    69  Guri Trondsdatter Lesja                              1825                    
    72  Knut Litle-Engeset                                   1807                1884
    74  Paul Paulsen Vemø                                    1804                1839
    75  Annica Iversdatter Brune                             1807                1887
    78  Jakob Olaus Pedersen Aursnes                         1820                1901
    79  Tomasine Marta Emanuelsd. Slettebakk                 1822                1903
   102  Knut Olssøn Rørstad                                  1785                    
   103  Marte Olsdatter Skylstad                                                     
   112  Kolbein Olsson Røyr                                  1787                1862
   113  Guri Olsdatter Nordang                               1790                1864
Åttende generasjon
   138  Trond Østigård Eikesdal                              1792                    
   139   Ane                                                 1799                    
   144   Litle-Engeset                                                               
   148  Paul (Pål) Olsen Kvistad                         ABT 1753                1828
   149  Margrete Jetmundsdatter Brusdal                      1778                1841
   204  Ole Olsson Finnes                                                            
   205  Anne Olsdatter Rørstad                               1754                    
   226  Ola Johannesson Haugen                               1739                1806
   227  Kirsti Jørgensdatter Hauge                           1755                1827
Niende generasjon
   288  Paul Larsson Litle-Engeset                           1753                1818
   296  Ola Paulsson Gjevenes                                                    1771
   297  Marte Knutsdatter Kvistad                            1733                1776
   298  Jetmund Olsen Brusdal                                                    1785
   299  Laurentse Sjursdatter Smogeli                                            1820
   410  Ola Arneson Bø                                                               
   411  Anne Jetmundsdatter Rørstad                          1710                1765
Tiende generasjon
   576  Lars Paulsson Litle-Engeset                          1714                1796
   594  Knut Knutsson Kvistad                                1708                1784
   595  Sara Nilsdatter Gjevenes                             1704                1771
   822  Jetmund Pederson                                                             
   823  Marta Nes                                                                    
Ellevte generasjon
  1188  Knut Askjellsson Kvistad                             1653                1724
  1189  Randi Ellingsd Haugen                                                    1725
  1644  Peder Knutson                                                                
Tolvte generasjon
  2376  Askjell Einarsson Riise                              1615                1690
Trettende generasjon


Tilbake Hjem Opp Neste
Du er nå på en av sidene til André Eidskrem.